facebook Zespół Szkół w Nekli
   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
0°C
| wtorek 23 stycznia | 02:52:30

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • ZIma4
  • Zima3
  • Zima2
  • Zima

Artykuły / Starsi czytają młodszym...

dodane w niedziela 10 grudnia 2017 r., przez Katarzyna Potejko

   W październiku uczennice z kółka bibliotecznego czytały młodszym koleżankom i kolegom różne teksty prozatorskie i liryczne. Spotkania odbywały się w bibliotece. Czytane teksty zostały wybrane z książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W zestawie były, m.in. następujące pozycje: "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" ("Tajemnica cyrku", "Tajemnica kawiarni"), "Nela na 3. kontynentach", wiersze L. J. Kerna oraz ks. J. Twardowskiego.
   Celem tych zajęć było popularyzowania czytania wśród uczniów jako formy spędzania wolnego czasu i wyrabianie w dzieciach nawyku systematycznego czytania ze szczególnym zwróceniem uwagi na umiejętność rozumienia czytanego tekstu. 

Galeria zdjęć: Starsi czytają młodszym...

IMG_20171003_135031_1_.jpg
IMG_20171010_141315.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.