| czwartek 28 marca | 18:22:07

Artykuły / 5. grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2017

dodane w wtorek 5 grudnia 2017 r., przez Kinga Weis

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2017

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest od 1986 roku z inicjatywy ONZ. To wyraz uznania i wyrażenia wdzięczności za ich pracę, którą wykonują za darmo i z potrzeby serca.

Wszystkim wolontariuszom  Zespołu Szkół w Nekli, w tym szczególnym dniu, życzymy wytrwałości w realizowanych działaniach, kreatywności i otwartości na potrzeby innych.

Jesteśmy z Was dumni i dziękujemy za bezinteresowne zaangażowanie i czyste odruchy serca…

Kinga Weis - psychopedagog szkolny;