| piątek 29 marca | 06:59:18

Dziś są imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Artykuły / Zajęcia w świetlicy

dodane w środa 22 listopada 2017 r., przez Longina Izydorczyk
 Kilka tygodni temu nasza świetlica szkolna przystąpiła do akcji ogólnopolskiej, gdzie świetlice szkolne wysyłaja sobie pozdrowienia z różnych miejsc w Polsce. Celem akcji jest poznanie ciekawych miejsc naszego kraju, zapoznanie z nazwą miast, obiektami, zabytkami itp. Do naszej świetlicy dotarło już kilka kartek, które zostały umieszczone na gazetce przed świetlicą, a dokładnie na pocztówkowej mapie Polski. Uczniowie utrwalają w ten sposób geografię naszego kraju, uczą się wielu ciekawostek o różnych regionach, miastach i miasteczkach, w których jeszcze nie mieli okazji być. Kultywują również zanikającą sztukę przesyłania pozdrowień w formie pisemnej. Taka forma zabawy pocztowej pomaga w rozwijaniu u dzieci ciekawości świata, zachęca je do podróżowania również "palcem po mapie", skłania do poszukiwania różnorodnych informacji. Czekamy na kolejne pozdrowienia.

Galeria zdjęć: Zajęcia w świetlicy

Zajęcia w świetlicy - Zdjęcie: 1/8