| piątek 19 kwietnia | 23:23:29

Artykuły / Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

dodane w czwartek 12 października 2017 r., przez Marek Wasiak

Drodzy Pracownicy Szkoły,
jesteśmy „opowiadaczami” wśród dzieci, którym opowiadana przez nas bajka nie zawsze się podoba. Nasza bajka jest jednak ważna, ciekawa i potrzebna. Mówi o ziemi i niebie, o języku niosącym myśli i marzenia oraz o liczbach podpierających świat. Opowiadamy o możliwościach, współpracy, równości i zasadach. Pokazujemy, jak przez tę opowieść przebiec bezpiecznie i zgrabnie. W naszej baśni jest miejsce dla każdego – dla lubianych i popularnych, dla nieśmiałych, dla zagubionych i tych niechętnych. Tworzymy piękną księgę, z historią, która ciągle pisze się na nowo. Życzę Wam, by starczało sił na każdy rozdział, by słowa wypowiadały się gładko i wpadały w chętne uszy i otwarte głowy, by naszą pracę doceniali wszyscy „czytacze” – i dzieci, i rodzice. Żebyśmy cieszyli się z każdej chwili naszej baśni, nawet wtedy, gdy nad naszymi głowami zbiorą się ciemne chmury zniechęcenia i zmęczenia. Życzę żeby te chmury nigdy nie wisiały nad nami długo, oby każdy dzień zaczynał się tęczą.