| czwartek 28 marca | 17:25:36
| czwartek 28 marca | 17:25:36

Dziś są imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Artykuły / Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w szkole podstawowej

dodane w piątek 2 grudnia 2016 r., przez Anna Frąszczak

Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nekli!

Kuratorium Oświaty w Poznaniu przygotowało cztery konkursy przedmiotowe, w których brali udział uczniowie szkoły podstawowej.

Dnia 24 listopada odbyły się eliminacje szkolne Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, dzień później Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, 1 grudnia Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, a 2 grudnia Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Wszyscy, którzy zdobyli wymaganą ilość punktów awansowali do etapów rejonowych. Katarzyna Zdziabek (VIb) uzyskała awans w konkursie przyrodniczym, Amelia Irska (Va) w konkursie języka polskiego, Tymoteusz Handkiewicz (VIb) i Michał Mendzelewski (VIb) w dwóch konkursach: w przyrodniczym i matematycznym.

Gratulujemy Amelii, Kasi, Tymoteuszowi i Michałowi!

Anna Frąszczak

Galeria zdjęć: Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w szkole podstawowej

Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w szkole podstawowej  - Zdjęcie: 1/3
Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w szkole podstawowej  - Zdjęcie: 2/3