| sobota 20 kwietnia | 13:32:17

Artykuły / #BrawaDlaWas;

dodane w wtorek 7 kwietnia 2020 r., przez Kinga Weis

Droga Społeczności Szkolna,

dzisiaj, tj. 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia. W tym roku to święto ma szczególny charakter. Wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią koronawirusa!

Ryzykują własnym życiem. Idą do pracy, pomimo zagrożenia, braku zabezpieczenia i lęku o swoich najbliższych. W
Polsce walka lekarzy, pielęgniarek i całego białego personelu dopiero się rozpoczyna, bo gwałtowny wzrost liczby zachorowań jest jeszcze przed nami... To oni są na pierwszej linii ognia. To przed nimi najtrudniejsze decyzje i walka o każdego pacjenta...
To absolutni bohaterowie naszych czasów! To im należy się nasza wdzięczność i uznanie!

Przyłączmy się do akcji największych polskich mediów:

Dzisiaj o godzinie 13:00 podziękujmy razem personelowi ochrony zdrowia. Stańmy w oknach, na balkonach i gromkimi brawami przez minutę podziękujmy im za tę walkę - #BrawaDlaWas.

Filmiki lub zdjęcia z tego wydarzenia możecie przesyłać na adres kingaweis@gminanekla.pl. Opublikujemy je na stronie szkoły, aby wyrazić naszą lokalną wdzięczność SŁUŻBIE ZDROWIA! Ten mały gest może mieć wielkie znaczenie!

Z wyrazami szacunku,
Kinga Weis