| wtorek 16 lipca | 04:01:33

• Wakacje

Artykuły / OSTATNIE SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW

dodane w niedziela 2 czerwca 2019 r., przez Katarzyna Wojtkowiak
Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w miasteczku Symfonia poświęcone było niezwykłemu instrumentowi. Poznaliśmy Manuelę Wiolonczelę, która bardzo lubi się stroić. Często zmienia nakrycia głowy, ale zapomina o swoich strunach i smyczku. "Ulica Manueli Wiolonczeli" to opowieść o dobrych manierach i sztuce bycia damą. Humor i dobry nastrój udzielały się zarówno muzykom, jak i widowni. Dziękujemy i do zobaczenia po wakacjach.

Uczniowie klas I-III

Galeria zdjęć: OSTATNIE SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ POMYSŁÓW

© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.