facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2343946 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 25 lutego | 12:32:46

Dziś są imieniny: Wiktora, Cezarego

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • DBI 2020

Artykuły / Protest Nauczycieli

dodane w niedziela 7 kwietnia 2019 r., przez Robert Andrzejczak

 
 Szanowni Państwo, niestety rząd nie potrafił porozumieć się z Nauczycielami. W związku z tym od jutra Nauczyciele ze szkoły w Nekli przestają świadczyć pracę. Jest to akt desperacji w walce o godność, ale i możliwość świadczenia usług edukacyjnych na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że nie daliśmy Państwu powodów do narzekania. Kształcimy Wasze Dzieci bardzo dobrze, najlepiej. I chcemy to robić nadal. Proszę, zrozumcie.

Robert Andrzejczak

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.