facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 1493087 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| wtorek 16 lipca | 04:01:45

Dziś są imieniny: Mariki, Benity, Eustachego

  • Wakacje1
  • Wakacje

Artykuły / Protest Nauczycieli

dodane w niedziela 7 kwietnia 2019 r., przez Robert Andrzejczak

 
 Szanowni Państwo, niestety rząd nie potrafił porozumieć się z Nauczycielami. W związku z tym od jutra Nauczyciele ze szkoły w Nekli przestają świadczyć pracę. Jest to akt desperacji w walce o godność, ale i możliwość świadczenia usług edukacyjnych na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że nie daliśmy Państwu powodów do narzekania. Kształcimy Wasze Dzieci bardzo dobrze, najlepiej. I chcemy to robić nadal. Proszę, zrozumcie.

Robert Andrzejczak

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.