facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2344160 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 25 lutego | 13:28:12

Dziś są imieniny: Wiktora, Cezarego

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • DBI 2020

Artykuły / "Najlepszy informatyk w powiecie pochodzi z Nekli".

dodane w piątek 5 kwietnia 2019 r., przez Marek Wasiak
                      
 4 kwietnia w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrzesni odbył się VI finał powiatowego konkursu „Potyczki Informatyczne”. W tym roku 130 uczniów z powiatu wrzesińskiego wzieło udział w etapie szkolnym, który wyłonił 12 najlepszych „informatyków”. Do tego grona awansował również uczeń naszej szkły – Michał Mendzelewski z klasy 8b.
Finał - polegał na rozwiązaniu zadań praktycznych dotyczących: systemu operacyjnego Microsoft Windows, sieci komputerowych (LAN, WAN), oprogramowania biurowego (arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel), algorytmów (Scratch – interpretowany wizualny język programowania) oraz stron internetowych (HTML). Autorami pytań I i II etapu konkursu byli nauczyciele przedmiotów informatycznych naszej szkoły.
Po rozwiązaniu zadań finałowych, nastąpiła przerwa w której uczniowie wysłuchali wykładu na temat: "kodowania", zorganizowany przez ucznia naszej szkoły Daniela Urbanowicza z klasy 3TI (technik informatyk) oraz pomagały Eliza Górecka i Agnieszka Meller klasa 3 TI (technik informatyk).
Zwycięzcą tegorocznej edycji został reprezentant naszej szkoły – Michał Mendzelewski, II miejsce zajął Krzysztof Haller, Konrad Szczepaniak.
Jestem bardzo dumny z Michała, gratuluję wiedzy i zaangażowania. Należy również zwrócić uwagę i szczególnie podkreślić, że Michał wygrał konkurs powiatowy drugi rok z rzędu. Jest to ogromny sukces, z którego bardzo się cieszymy.
Finaliści otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe.
 Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu, jestem z Was bardzo dumny i zadowolony, w przyszłym roku również spróbujemy naszych sił w konkursach powiatowych oraz ogólnopolskich.

 

Gratuluję Michałowi.
 
Marek Wasiak

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć: "Najlepszy informatyk w powiecie pochodzi z Nekli".

DSC_0073.JPG
Potyczki Informatyczne 20191.JPG
Potyczki Informatyczne 2019.JPG
DSC_0121.JPG
DSC_0093.JPG
DSC_0092.JPG
DSC_0090.JPG
DSC_0087.JPG
DSC_0084.JPG
DSC_0078.JPG
DSC_0077.JPG
DSC_0075.JPG
DSC_0074.JPG
Dyplom Michała.PNG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.