facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2344254 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 25 lutego | 13:59:24

Dziś są imieniny: Wiktora, Cezarego

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • DBI 2020

Artykuły / Powiatowy Konkurs Matematyczny klas VII i VIII 2018/2019

dodane w piątek 29 marca 2019 r., przez Anna Frąszczak
Powiatowy Konkurs Matematyczny klas VII i VIII 2018/2019
Gratulujemy Emilii, Tymoteuszowi i Michałowi!


„Matematyka jest alfabetem,
za pomocą którego Bóg opisał wszechświat.”

Galileusz
 

29 marca 2019r. o godz. 10.00 w SSP nr 1 we Wrześni odbył się finał Powiatowego Konkursu Matematycznego, w którym udział wzięło 38 uczniów z 19 szkół. Konkurs składał się z dwóch części – otwartej i zamkniętej. Pierwsza z nich składała się z pięciu zadań, druga z dwudziestu pytań testowych. Z każdej części można było uzyskać po 20 punktów. Zespół Szkół w Nekli reprezentowało troje uczniów z klasy 8b: Emilia Kubisiak, Tymoteusz Handkiewicz i Michał Mendzelewski.

Laureatami konkursu (I, II i III miejsce) zostało sześcioro uczniów – na najwyższym podium znalazły się dwie osoby, jedna na drugim miejscu i trzy na trzecim. Zwycięzcy – Jan Melewski (SSP2 we Wrześni) oraz Mateusz Wrzaskowski (SP w Pyzdrach) uzyskali po 38 punktów. Wśród laureatów znaleźli się również nasi uczniowie: Tymoteusz Handkiewicz (37 pkt.) zajął II miejsce, a Michał Mendzelewski (36 pkt.) był trzeci. Tuż za podium, na czwartym miejscu, znalazła się Emilia Kubisiak (33 pkt.).

Gratulujemy Emilii, Tymoteuszowi, Michałowi oraz życzymy następnych sukcesów.


Anna Frąszczak

Galeria zdjęć: Powiatowy Konkurs Matematyczny klas VII i VIII 2018/2019

finalisci.jpg
IMG_7819.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.