facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2344267 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 25 lutego | 14:04:46

Dziś są imieniny: Wiktora, Cezarego

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • DBI 2020

Artykuły / Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Pomsyłów

dodane w wtorek 2 kwietnia 2019 r., przez Katarzyna Wojtkowiak

28 lutego uczniowie klas 1-3 kolejny raz wzięli udział w muzycznym spotkaniu z Filharmonią Pomysłów. "Harfowisko" to targowisko próżności, gdzie można kupić bogactwo i urodę. To historia o czarodziejskich baletkach i tajemniczym glissando. Uczniowie dowiedzieli się, jak zbudowana jest harfa oraz usłyszeli jej piękne brzmienie. Podziwiali także fantastyczne pokazy taneczne w wykonaniu profesjonalnej tancerki baletowej. Dzieci kolejny raz mogły uczestniczyć w niezwykłej muzycznej opowieści. Z niecierpliwością czekamy na następny koncert, który odbędzie się 25 kwietnia.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Katarzyna Wojtkowiak

Galeria zdjęć: Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Pomsyłów

IMG_6593.JPG
IMG_6637.JPG
IMG_6636.JPG
IMG_6635.JPG
IMG_6628.JPG
IMG_6627.JPG
IMG_6623.JPG
IMG_6619.JPG
IMG_6617.JPG
IMG_6614.JPG
IMG_6609.JPG
IMG_6605.JPG
IMG_6645.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.