| czwartek 23 maja | 11:53:32

Dziś są imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Artykuły / Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Pomsyłów

dodane w wtorek 2 kwietnia 2019 r., przez Katarzyna Wojtkowiak

28 lutego uczniowie klas 1-3 kolejny raz wzięli udział w muzycznym spotkaniu z Filharmonią Pomysłów. "Harfowisko" to targowisko próżności, gdzie można kupić bogactwo i urodę. To historia o czarodziejskich baletkach i tajemniczym glissando. Uczniowie dowiedzieli się, jak zbudowana jest harfa oraz usłyszeli jej piękne brzmienie. Podziwiali także fantastyczne pokazy taneczne w wykonaniu profesjonalnej tancerki baletowej. Dzieci kolejny raz mogły uczestniczyć w niezwykłej muzycznej opowieści. Z niecierpliwością czekamy na następny koncert, który odbędzie się 25 kwietnia.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Katarzyna Wojtkowiak

Galeria zdjęć: Muzyczne Spotkanie z Filharmonią Pomsyłów

© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.